З 30-ти річчам Незалежності України

Шановні колеги ! Дорогі друзі!

Колектив Запорізького відділення Дніпро НДІСЕ щиро вітає Вас з Днем Незалежності України! Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

День Незалежності України – це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. Це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбутнє повинно виховувати у нас відповідальність за прийняття рішень. Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями.

Народ нашої Країни прагне гідного життя у цілісній, незалежній та квітучій європейській державі. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас. Тож зичимо усім Вам спільно й непохитно відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Нехай здобутки наших поколінь надалі вселяють у серце кожного з нас гордість та спонукають на нові подвиги заради нашої Батьківщини.

Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині.

Пишаймося славною історією України, сучасними досягненнями та віримо у велике майбутнє нашої держави!

Слава Україні!