Відгуки

Шановні замовники та користувачи. На цій сторінці можете висловити свої побажання, відгуки та пропозиції щодо роботи наших фахівців та Закладу вцілому.
Сподіваємось на плідну співпрацю.

Правила формування відгуку (відкриється в новому вікні)

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Запорізьке відділення
Average rating:  
 2 reviews
by Гость on Запорізьке відділення
!!!

В провадженні СУ ГУНП в Запорізької області знаходяться матеріали досудового розслідування №12018080000000309 від 30.10.2018 у вчинені правопорушень, передбачених ч.ч. 3,4 ст.190 КК України. З метою встановлення об’єктивної істини та зібрання доказів щодо осіб, причетних до скоєння злочину, слідчим управлінням ГУНП в Запорізькій обл. ініційовано призначення до Запорізького відділення ДНДІСЕ восьми багатооб’єктних судових почеркознавчих та технічних експертиз документів.
Судові експерти Будзієвський М.Ю. та Кононенко Д.І. попередньо надали консультації та виконали призначені експертизи у розумні строки, незважаючи на великий обсяг досліджуваного матеріалу, завдяки чому були встановлені факти причетності підозрюваних осіб до вказаних злочинів.

by Виталий Белый on Запорізьке відділення

Спасибо за помощь !
Обратился в рамках уголовного производства для проведения почерковедческой экспертизы. Экспертизу выполнили в оговоренные сроки. Рекомендую.